Kdo jsme

Jsme ryze česká firma s tradicí a dlouholetými zkušenostmi z oblasti ochrany a výživy rostlin.

Společnost SORIN byla založena v roce 1999 v Moravských Budějovicích. Od počátku se věnujeme poradenství, dodávání hnojiv a chemických prostředků na ochranu rostlin pro zemědělské podniky převážně na Vysočině a jižní Moravě a také obchodu s komoditami rostlinné výroby. Pomáháme nejen velkým podnikům a soukromým zemědělcům, ale také od roku 2001 drobným chovatelům a zahrádkářům. V Moravských Budějovicích, kde máme zázemí celé společnosti, provozujeme také prodejnu hospodářských potřeb. Najdete u nás vše potřebné pro zahradu a dvůr. Přijít si můžete pro nářadí, hnojivo, sazenici i pro radu.

Majitelem jel Aleš Urubek, který má šestnáctileté zkušenosti ze zemědělské prvovýroby. Zemědělský podnik, který vedl, se mu podařilo stabilizovat, udržel a zmodernizoval živočišnou výrobu, vybudoval a provozoval bioplynovou stanici a hospodařil na pronajaté i vlastní půdě. Ke své práci přistupuje s pokorou a respektem ke zkušené zemědělské generaci a stále hledá nové přístupy a příležitosti v zemědělském sektoru. Pod jeho vedením navazuje SORIN na původní činnost a dále se rozvíjí i do moderních postupů jako je elektronická agroevidence, preciziní zemědělství, poradenství s dotacemi a služby v oblasti technického zajištění agrotechnických činností. 

 

Náš tým odborníků

Jsme partneři zemědělců

Nejsme jenom prodejci, ale především se považujeme za spolehlivé partnery agronomů obzvláště v dnešní době náročnější legislativy. Každý zemědělec dobře ví, že na správně zvolené péči s ohledem na životní prostředí záleží jeho úroda. Chemická ochrana rostlin je velmi dynamický obor, který s sebou přináší každý rok změny a novinky. Přesto, že se zemědělci snaží v této oblasti orientovat, oceňují, že se mohou s námi poradit. A my si toho vážíme. Podmínky užívání chemické ochrany rostlin se každý rok zpřísňují a jsou pod silným drobnohledem.

Máme přehled o produktech i platné legislativě

Každý rok upravujeme nabídku produktů, naši obchodní zástupci se výborně orientují v tom, co výrobci nabízejí, jaká je platná legislativa a které účinné látky obsahují dané produkty.  Většina hnojiv a postřiků se vyrábí v zahraničí. V České republice pak mají tyto zahraniční firmy své velkosklady. My s nimi spolupracujeme, zabýváme se prodejem, poradenstvím a také distribucí přímo zemědělským podnikům. Základní sklad chemie a hnojiv, který splňuje veškeré bezpečnostní parametry, se nachází v Moravských Budějovicích. Spolupracujeme s dalšími sklady na Vysočině a jižní Moravě.

Rosteme společně

Zakládáme si na férovém obchodu a osobních vztazích. Se všemi svými klienty se velmi dobře známe a pracujeme na udržování dobrých vztahů. Dobře víme, co toto odvětví obnáší za radosti i starosti, proto si vážíme všech podnikatelů v zemědělství.

Zobraz modal okno validace
Poptávka služeb
Jméno (povinné)
Příjmení (povinné)
E-mail (povinné)
Telefon
Vaše zpráva
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit